Contact

Projectteam Care for Obesity

Vrije Universiteit Amsterdam

Faculteit der Aard- en Levenswetenschappen

Afdeling Gezondheidswetenschappen

Gebouw W&N, kamer [kamernummer geadresseerde]

De Boelelaan 1085

1081 HV Amsterdam

 

dr. Jutka Halberstadt

Landelijk projectmanager

j.halberstadt@vu.nl

020-5983676
06-53209626 

 

image 2017 04 04

   

prof. dr. ir. Jaap Seidell

Adviseur van C4O

j.c.seidell@vu.nl

 

image 2017 04 11

Medewerkers Proeftuinen

 

drs. Marian Sijben

Projectmanager Proeftuinen

m.sijben@vu.nl

06-52333013

 

 image 2017 04 13
   

drs. Judith Stroo

Projectmedewerker Proeftuinen
j.stroo@vu.nl

020-5989782

 

 Peva IMG 2800 smoelenboek falw
   

Leandra Koetsier, MSc

Projectmedewerker Proeftuinen
leandra.koetsier@sijbenadvies.nl 
06-28595408

 

 image 2017 04 12

Medewerkers LEFF

 

drs. Sanne Niemer

VU-projectleider LEFF

s.niemer@vu.nl

020-5986604

 

 image 2017 04 06

   

Emma van den Eynde, MSc.

VU-projectmedewerker LEFF

e.vanden.eynde@vu.nl

020-5983670

 

 image 2017 04 15
   

 

 

Irene Gruintjes

LEFF-expert

irene@fittizt.nl

06-51969958

 

 

 image 2017 04 07
   

Betrokkenen LEFF

 

dr. Christine Dedding

Senior onderzoeker (VU-Athena Instituut)
c.dedding@vu.nl

 

 

drs. Ronella Grootens

Post-doc onderzoeker (VU-Athena Instituut)
p.grootens@vu.nl

 

 

Kwaliteit van leven & stigma

 

 

 

dr. Roxanna Camfferman

Projectleider Kwaliteit van Leven & Stigma

r.camfferman@vu.nl

020-5989084

 

 

 image 2017 04 05

Algemene projectondersteuning

 
   

Sophie Pulles

Student-assistent Care for Obesity

s.e.m.pulles@student.vu.nl

image 2017 04 09